Дистанційне навчання Українська література, 11 клас Початок уроку: 11.04.2022 о 10-30 у ЗУМ : посилання буде у групі вайбер перед уроком Григір Тютюнник — Три зозулі з поклоном (аналіз, паспорт твору) Аналіз твору Літературний рід: епос. Жанр: новела. Напрям: модернізм. Течія: неореалізм. Тема: складність людських стосунків, виражена через історію нещасливого кохання. Ідея: возвеличення любові як високої християнської цінності, що вивищує людину над буденністю, очищує її душу. Мотиви: "сила кохання", "протистояння влади й людини", "філософія життя", "усепрощення", "романтики й прагматики". Композиція, композиційно-стильові особливості: новела має епіграф "Любові всевишній присвячується", що дуже влучно розкриває основну ідею твору. Новела глибоко віддзеркалює внутрішній світ автора, його світобачення.Твір складається із трьох новел і обрамлення. Лист ніби зміщує часові площини, наближає батька до сина; це посла...
Популярні дописи з цього блогу
Дистанційне навчання Українська мова, 9 клас Початок уроку: 14.04.2022 о 8-30 у ЗУМ : посилання буде у групі вайбер перед уроком Тема: РМ№19. Конспект сприйнятого на слух науково-навчального тексту Мета: удосконалювати в учнів уміння використовувати конспектування як різновид стислого переказу почутого; поглиблювати знання школярів про види конспектів; розвивати вміння критично осмислювати почуте, виділяти в ньому головне, ділити висловлювання на логіко-смислові частини, складати план, застосовувати різні способи конспектування тощо. Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь та навичок Хід уроку І. Організаційний момент ІІ. Актуалізація опорних знань 1. Фронтальна бесіда — Які види запису ви знаєте? (План, тези, виписки, конспект). — Як пр...
Дистанційне навчання Українська література, 11 клас Початок уроку: 14.04.2022 о 9-10 у ЗУМ : посилання буде у групі вайбер перед уроком Словотвір іменників на позначення назв жителів певного населеного пункту Чому міста й села з цими назвами розтятися на карті горизонтальною смугою не північніше від 53° пн. широти: щo – далі на північ „глушини” вже немає? Крім того, деякі з цих селищ дуже близькі одне від одного: знову, при чому ж тоді глушина? Придивившись до назв з такими саме закінченнями (колись вельми поширений „формантний аналіз”), можна переконатися, що лише поодинокі з них „мають вигляд” слов’янських: Горохів, Лопухів, Вовчухів, Чернихів. І якийсь дивний у них сенс – щo, хіба лише в тих селищах росте горох чи лопухи? Коли ж з довідника назв населених пунктів України [АТП] було вибрано всі наявні там топоніми на - хів , стала очевидною яскрава неслов’янська природа більшости їхніх основ. Так, на Львівщині й Франківщині – це Бердих...
Коментарі